درباره ما

درباره ما

شرکت خدمات مراقبتی آریومهر با بیش از 10 سال سابقه کاری و دارای مجوز با مجوز از وزارت صنعت معدن و تجارت به شماره 68591 با مدیریتی صبور، آماده ارائه خدمات پرستاری سالمند، پرستار کودک و پرستاربیمار با پشتیبانی قدرتمند میباشد. آریومهر توانسته با اعزام نیرو جوان ،با دقت و کیفیت بالا، بهترین در زمینه کاری خودش باشد و بهترین رضایت را از بیشترین مشترک های خود داشته باشد، مرکزمراقبتی آریومهر اماده ارائه خدمات در ساعات کاری از 9 صبح الی 8 شب به صورت یکسره در هر روز هفته میباشد کافی است با شماره 03191003454 تماس بگیرید تا پشتیبان هایمان پاسخ گوی شما عزیزان باشند و راهنمایی لازم را به شما بدهند.
 شرکت مراقبتی آریومهر با بیش از 2000 نیرو فعال میتواند در کمترین زمان و بهترین قیمت، مشکل مراقبت از سالمند، .کودک و یا بیمار را رفع کند والدین شاغل که نگران مراقبت از کودک خود هستند یا اگر در خانه سالمندی دارند که نیاز به مراقب های ویژه دارد، مرکز آریومهر با کادری آموزش دیده اماده ارائه پرستارمورد اعتماد، وظیفه شناس و دلسوز برای نوزاد و یا سالمند میباشد .با مشاوه رایگان با کارشناسان ما در آریومهر ، بهترین پرستاران ما آماده خدمت رسانی هستند قسمت وب سایت تجهیزات پزشکی آریومهر یک راه با اطمینان و سریع برای خرید انواع تجهیزات پزشکی و بهداشتی با کمترین قیمت است. از اولین روز تاسیس آریومهر ما سعی داشتیم تا انواع خدمات مراقبتی با بهترین کیفیت و کالاهای پزشکی را با توجه به دارا بودن کیفیت و گارانتی با حداقل حاشیه سود به دست مصرف کنندگان اصلی برسانیم. لازم به ذکر است که آریومهربه عنوان یکی از پخش کنندگان تجهیزات پزشکی به صورت همکار به همکار ( B2B )هم فعالیت می کند. ما در مجموعه آریومهر به صورت مستمر در حال افزایش تعداد محصولات سایت هستیم تا بتوانیم نیاز اغلب و یا تمامی افرادی که نیاز به کالاهای درمانی و مراقبتی دارند را پوشش بدهیم و به اولین فروشگاه بزرگ تجهیزات پزشکی کشورمون ایران تبدیل شویم. آریومهر با بهره گیری از تیمی جوان و با انگیزه و البته متخصص در حوزه کالاهای پزشکی همواره در تلاش ارائه بهترین خدمات به تمامی هموطنان عزیزمان می باشد. 
وب سایت تجهیزات پزشکی آریومهر در سال 1401 با سه معیار "اصالت" ، "کیفیت و کارایی" و "بهترین قیمت"شروع به کار کرد. تمامی کالاهایی که در فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی آریومهر ارائه می شوند دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند. و فعالیتهای آریومهر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. آریومهر این امکان را به وجود آورده تا بدون مراجعه حضوری و تلف شدن وقت اطلاعات و راهنمایی دقیق و مفیدی را با بهره گیری از کارشناسانی مجرب در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است