سیاست مرجوعی و عودت

فروشگاه تجهیزات پزشکی آریومهر بر اساس قوانین زیر متعهد است کالا شما را در زمان تعهد شده به دست شما مشتری محترم برساند. تخطی از هر یک از این قوانین، از سوی وبسایت و یا مشتری، وبسایت و مشتری را مختار میکند که کالا و یا خدمات ارائه شده را مرجوع نماید و سفارش را لغو نماید.

شرایط ثبت سفارش :

پرداخت سفارش از دو روش پرداخت اینترنتی (درگاه های موجود در سایت) و پرداخت در محل می تواند از طرف مشتری صورت گیرد؛ باید توجه داشته باشید که پرداخت در محل فقط برای سفارش هایی امکان پذیر می باشد که برای شهر اصفهان (مناطق 15 گانه) ثبت شده باشد.

شرایط ارسال :

فروشگاه تجهیزات پزشکی آریومهر در بازه های زمانی اعلام شده برای ارسال کالا را بنا به شرایط و حجم سفارشات به ثبت رسیده تا 48 ساعت جا به جا کند.

روزهای کاری معمول :

روزهای شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الی 16 مشمول یک روز کاری است و سفارشهای ثبت شده در این روزها و در این بازه، حداکثر تا 24 ساعت به دست شما مشتری محترم میرسد.

روزهای تعطیل و نیمه وقت کاری: 

روزهای پنج شنبه سفارشهای ثبت شده تا 12 ظهر مشمول ارسال 24 ساعته می شود و بعد از این ساعت شرایط ارسال در روزهای تعطیل برای ارسال محصول در نظر گرفته میشود.

شرایط ارسال در روزهای تعطیل:

 سفارشهایی که در روز های پنج شنبه بعد از ساعت 12 ثبت شود و یا در روزهای تعطیل به ثبت رسیده باشد، در اولین روز کاری بعد از تعطیلی برای شما ارسال میشود و مشمول طی زمان یک روزکاری خواهد بود.

شرایط ارسال کالا
ارسال رایگان :

به جز محصولاتی که قابلیت ارسال از طریق پست سفارشی دارند، باقی محصولات به علت داشتن حاشیه سود حداقلی در فروشگاه آریومهر هزینه ارسال به عهده مشتری بوده و پس کرایه می باشد و در داخل فاکتور ذکر نمیشود.
سبد های خرید چند محصولی :درصورت داشتن سبد خریدی که در آن امکان ارسال تمامی اجناس از طریق پست سفارشی و یا پیشتاز و یا تیپاکس بر اساس قوانین اداره پست وتیپاکس مانند:اجسام تیز،مواردی که احتمال آتش سوزی دارند و…نباشد.از طریق باربری ارسال می شود و به صورت پس کرایه در مقصد کرایه از شما اخذ می شودو اجناس دیگر سبد خرید از طریق پست و یا تیپاکس ارسال میگردند.

نکته: هزینه ارسال براساس ضوابط شرکت های لوجستیک مشخص میگردد و آریومهر صرفا فروشنده کالا میباشد.البته ما درآریومهر سعی داریم تا اقتصادی ترین و امن ترین مسیر ممکن را برای ارسال در نظر بگیریم. 

در صورت عدم حضور مشتری در محل به هنگام تحویل مرسوله و عودت مرسوله به وبسایت از سوی شرکت پست برای ارسال مجدد هزینه جداگانه ای برای ارسال دریافت میشود.

شرایط تحویل و ارائه کالا
چک کردن مرسوله :
در زمان تحویل الزام است متطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش، مرسوله چک شود.در زمان تحویل بسته حتما برگ سفارش کالا که ضمیمه محموله پستی میباشد را با محتویات داخل بسته بندی مطابقت و کنترل نمایید ودرصورت داشتن هرگونه مغایرت بخشی از سفارش با فاکتور ثبتی از تحویل گرفتن بسته پستی خودداری نمایید بدیهی است امضاء و تائید شما به منزله دریافت کالا به صورت کامل تلقی میگردد و پس از آن وب سایت آریومهر هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت ضمنا توجه فرمایید بسته پستی ارسالی نباید مخدوش باشد. اگر پس از تحویل کالا، هرگونه مغایرت یا نقص فنی نسبت به سفارش ثبت شده توسط مشتری وجود داشته باشد؛ بدون قید و شرط، کالا را از مشتری تحویل میگیرد. پس از بررسی کالای مرجوعی توسط بخش فنی، اگر کالا از نظر عملکرد دچار اختلال اساسی باشد، کالای جدید برای مشتری ارسال میشود و در صورتی که نقص گزارش شده اساسی نباشد؛ با برطرف کردن نقص مذکور، کالا برای مشتری ارسال میشود.
در صورتی که مشتری بدون هماهنگی کالا را مرجوع کند؛ یا اینکه کالای بازگردانده شده بدون مشکل و سالم باشد؛ هزینه ی ارسال رفت و برگشت، طبیعتا بر عهده ی مشتریست.
مشتریان محترم توجه فرمایید بعد از خرید دستگاه های تنفسی خانگی (دستگاه اکسیژن ساز، دستگاه سی پپ و دستگاه بای پپ) فقط در صورتی دستگاه مرجوع میشود که دستگاه توسط تیم کارشناسی و فنی شرکت گارانتی کننده تایید گردد و امکان تعویض دستگاه خریداری شده با دستگاهی در برند دیگر امکان پذیر نمی باشد.
تذکر مهم :
اطلاعات موجود در آریومهر از منابع معتبر و شرکت های سازنده یا وارد کننده محصولات می باشد. اطلاعات، به ویژه قیمت محصولات مرتبا به روز میگردند اما با توجه به نوسانات قیمت، در صورت عدم تامین کالا توسط تامین کننده، سایت آریومهرحق دارد خرید را لغو نموده و در اولین روز کاری مبلغ خریدار را عودت دهد.
قوانین و محدودیتهای بهداشتی
از آنجا که تمام محصولات تابع ضوابط و قوانین وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران هستند بعد از باز شدن درب محصول و یا لفاف پلاستیکی آن یا مخدوش شدن پلمپ های نصب شده بر روی محصول به هیچ عنوان محصول مرجوع و یا تعویض نمیشود.
تامین کالا
مشتریان محترم توجه داشته باشید که بعضا به علت عدم امکان تامین کالا توسط شرکت تامین کننده حتی بعد از ثبت سفارش و سپری شدن مدت زمان تامین کالا توسط تامین کننده، فروشگاه آریومهر این اجازه را دارد تا مبلغ سفارش را به حساب خریدار واریز نماید.
مشاوره رایگان:
فروشگاه تجهیزات پزشکی آریومهر برای مشتریان خود امکان مشاوره تلفنی را فراهم آورده است . باید توجه داشته باشید که پیشنهاد های مطرح شده از سوی مشاور به هیچ عنوان در شرایط تصمیم شما برای انتخاب تغییر ایجاد نمی کند و انتخاب شما ملاک عمل و پرداخت و تحویل اجناس است.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است